Marzy Ci się urlop wypoczynkowy gdzieś daleko w górach, ale boisz się tłumów i miejskiego tłoku? Wspaniałym pomysłem na taki odpoczynek będzie pobyt w Rabce-Zdrój, jest to miejsce popularne z cudownych atrakcji turystycznych zarówno w czasie lata jak również podczas zimy. To mała malownicza miejscowość zlokalizowana w woj. małopolskim, w pięknej kotlinie rabczańskiej u podnóża Gorców a także Pasma Babiogórskiego. Nad miasteczkiem unoszą się lasy, które dbają o jak najlepszą jakość powietrza i zabezpieczają miasteczko przed chłodnym wiatrem – co znaczy, że zimy są w zasadzie bardzo łagodne.

 

Poza różnymi szlakami turystycznymi oraz wspaniałymi zabytkami zagórzańskiej kultury, miasteczko słynie szczególnie z ponad stuletniego uzdrowiska, które specjalizuje się w chorobach oddechowych a także alergii. Znajdziemy tutaj też od pewnego czasu popularną tężnie solankową – znakomitą i naturalną inhalacje do której wykorzystuje się tak zwane solanki jodowo-bromowe. Ciekawą atrakcją jest także słynny Park Rozrywki Rabkoland, który zachwyci w szczególności najmłodszych. Czy będziesz nudził się tu zimą? Absolutnie. W Rabce są rozmaite wyciągi oraz trasy narciarskie, wieża widokowa oraz Centrum Świętego Mikołaja.
Warto więc zaciekawić się tym, co proponują nam domki Rabka Zdrój. Przede wszystkim są to obiekty całoroczne, co oznacza, że w sezonie zimowym pomieszczenia są ogrzewane. Z racji, że jest to malutkie miasto – domki zlokalizowane są w bardzo cichych a także spokojnych miejscach,  najczęściej z wspaniałymi widokami przykładowo na Babią Górę. Najczęściej wyjeżdża się na urlop z myślą, ażeby spędzić urlop na świeżym i zdrowym powietrzu – ogromnym plusem domków noclegowych w miejscowości Rabka Zdrój są zatem znakomite place zabaw dla maluchów, miejsce na rozpalenie grilla albo ognisko, wielkie sady z owocami lub także boiska.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *