Panele z winylu są znane na naszym rynku, bo gwarantują przyjemną atmosferę w pomieszczeniach. Mają również dużo innych, pozytywnych aspektów. Możemy pośród nich wymienić opcję niesamowicie szybkiego montażu, co umożliwiają specjalne zatrzaski. Dlatego do montażu winylowych paneli nie należy wykorzystywać specjalistycznych narzędzi, lecz możemy to uczynić nawet ręcznie.

Winylowe panele MODULEO EIR zapewniają wygodę jednostką, które uwielbiają przemieszczać się po mieszkaniu gołymi stopami. Powierzchnia winylowa jest doskonałym rozwiązaniem również zimą, dlatego, że jest bardzo ciepła w dotyku a także miękka. Chodzenie po niej to faktycznie radość. Podłoga winylowa odróżnia się też łatwą pielęgnacją. Panele są wysokoodporne na roztocza a także wodę, a ich zabiegi pielęgnowania polegają tylko na odkurzaniu a także przecieraniu mopem czy ścierką. Należy to robić często, a będą służyć przez długi czas.

Panele z winylu MODULEO EIR są wszechstronne i można je zamontować w każdym mieszkaniu. Są wytrzymałe, dzięki czemu ich montaż wręcz w zawilgotniałym pokoju nie stanowi przeciwwskazania. Panele winylowe posiadają odpowiednią warstwę wierzchnią która powoduje, że są odporne na naciski, zatem mogą być bez problemu stosowane w wnętrzach intensywnie eksploatowanych.

Winylowe panele LAYRED EIR są tworzone z polichlorku winylu, czyli surowca syntetycznego używanego, przykładowo do produkcji gramofonowych płyt. Są zrobione z kilku cienkich warstw i wykończone poliuretanem. Powoduje to wzmocnienie powierzchni. Ważną różnicą w stosunku do klasycznych paneli jest fakt, że wzór dostrzegalny na powierzchni panela jest tłoczony dopiero na ostatniej warstwie. Dzięki temu nie trzeba się przejmować tym, że faktura z upływającym czasem stanie się mniej zauważalna, za sprawą promieni UV lub codziennego wytarcia.

Dzięki właściwemu wykonaniu winylowe panele MODULEO EIR są niezmiernie odporne na zabrudzenia, dzięki czemu bez problemu mogą być wykorzystywane w wszelkiego typu biurach, sklepach albo obiektach użyteczności publicznej. Na pierwsze spojrzenie nie różnią się od klasycznych paneli, niemniej jednak możemy je znaleźć w zdecydowanie większej ilości wersji kolorystycznych. Mają także różną grubość. Takim specjalnym rodzajem paneli podłogowych są płytki winylowe, które pod względem wyglądu przypominają używane dawniej linoleum, czyli wykładzinę która wykonana była z utwardzonej i rozwałkowanej masy plastycznej. Obecnie na rynku dostępne są wręcz panele winylowe które imitują całkiem inne materiały, jak kamień czy stal, jak również panele 3D, które prezentują się niezwykle oryginalnie.

Powinno się zaznaczyć, że panele winylowe LAYRED EIR sa niezmiernie stabilne. To najważniejsza zaleta jeśli rozchodzi się o materiał na podłogę. Materiał wykorzystany w trakcie produkcji jest odporny na działanie wody a także nie rysuje się, ani nie przebarwia. Z tych powodów panele te mogą być używane w pomieszczeniach takowych jak pomieszczenie kuchenne czy też łazienka a ponadto w domach, gdzie mieszkają zwierzaki. Są też niezmiernie wytrzymałe na wszelkie usterki mechaniczne, a więc upadek jakiegoś cięższego przedmiotu nie grozi na szczęście wymianą lub naprawą podłogi.

Panele winylowe MODULEO EIR to także znakomite rozwiązanie do mieszkania w bloku, ponieważ posiadają znakomite właściwości jeżeli chodzi o akustykę. Jest to w szczególności istotne w blokach z ogromnej płyty, gdzie dosłownie poruszanie się w obuwiu może powodować efekt charakterystycznego stukania. Prócz tego panele z winylu mają właściwości antypoślizgowe, a więc są w pełni bezpieczne dla pociech lub ludzi w starszym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *