Jump4u to park trampolin , który znajduje się w Dzierżoniowie. Prowadzony przez nas park trampolin otwarty jest przez cały rok oraz jest bardzo polecany dla rodzin z dziećmi w przedziale wiekowym od trzech do dwunastu lat. Jest to też genialna propozycja dla osób, które kochają sport, a zwłaszcza dla akrobatów.

Ponad tysiąc metrów kwadratowych powierzchni parku trampolin w którym oferujemy różnorodny sprzęt trampolinowy dla dzieci i dorosłych. W naszym parku znajduje się boiska do koszykówki, strefa akrobatyczna, ścieżka akrobatyczna, basen z gąbkami a także stoły na urodziny.

Serdecznie zapraszamy uczniów na atrakcje Dzierżoniowa dla dzieci, wyjątkowe lekcje WF! Jeśli chciałbyś się świetnie bawić z przyjaciółmi, to przyjdź do parku trampolin. Nasze trampoliny to świetny sposób na zabawę a także ćwiczenia w tym samym czasie. Przyjdź do naszego parku i wtedy przekonaj się, jak łatwo można się bawić oraz jednocześnie zadbać o swoją kondycję!

Dzieci mogą bezpiecznie skakać i dobrze się bawić. Swój park doskonale nadaje się do organizacji przyjęć urodzinowych i wielu innych imprez. Zapraszamy do odwiedzenia parku oraz dołączenia do zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *