Fachowy program służący do nagrania ekranu to potężny, ale również lekki program, który może nagrywać właściwie wszystko na ekranie komputera. Nie ma to znaczenia, czy nagrywasz wideo z gry na YouTube, masz zamiar nagrać to, co robisz na laptopie, czy przesyłasz 1 ze swoich własnych ekranów do Mixera lub Twitcha – program ten sprawi, że będzie się to dobrze oglądać!

Jak korzystać z tego programu?

Aplikacja do nagrywania ekranu jest profesjonalnym oprogramowaniem, jaki przechwytuje ekran komputera a następnie przekształca go w wideo. Wynikiem końcowym jest stworzenie nagrania tego, co jest na wyświetlaczu danego urządzenia. Rejestratory ekranu są wykorzystywane do wielu celów, takowych jak np tworzenie samouczków, tworzenie instrukcji albo recenzji lub tworzenie świetnych gier. Obecnie istnieje wiele różnych rodzajów programów, które umożliwiają generować filmy ze zrzutami ekranu albo nagranymi materiałami. Masz możliwość zrobić to samemu lub korzystać z jednego z wielu dostępnych darmowych programów, by przekształcić swoje własne nagrania w filmy video.

Specjalistyczny nagrywarka ekranu to całkowicie darmowy program, który pozwala nagrywać wideo w wysokiej jakości dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Posiada dużo przydatnych funkcji, o jakich powinno się wspomnieć.

Przyjrzyjmy się tym funkcjom:

1. Obsługa nagrywania dźwięku
2.. Obsługa klucza Chroma
3. Dużo formatów plików
4. Zegar nagrywania z powtarzającymi się wydarzeniami
5. Obsługa wielu monitorów na raz

Rejestrator ekranu to doskonałe narzędzie przeznaczone dla kontrahentów, ażeby spostrzec, jak działa program, oraz poczuć styl projektanta. Ten program może dać wielu klientom dobre wyobrażenie o tym, co kupują, zanim dokonają zakupu.

Kilka cech tego programu.

– Świetny sposób na zademonstrowanie funkcjonalności programów
– Zaskakująca przejrzystość video
– Łatwy w użytkowaniu interfejs

Wybór najlepszego oprogramowania do rejestrowania ekranu może okazać się trudny. Jest dużo aspektów do przeanalizowania przed podjęciem decyzji, która jest dla Ciebie najlepsza. Najlepszy bezpłatny rejestrator ekranu posiada łatwy w użytkowaniu interfejs, który ma zegar a także najważniejsze możliwości edycji. Wszystkie 10 najlepszych programów do rejestrowania ekranów ma różne funkcje, niektóre z nich nagrywają ekran w bardzo wysokiej jakości, natomiast inne mają dużą liczbę klatek na sekundę. Natomiast te najlepsze płatne programy do rejestrowania ekranu oferują funkcje, takie jak nagrywanie w grze i na pulpicie, a niektóre z nich oferują nawetwbudowany edytor a także usługę przesyłania strumieniowego o jakości danej transmisji.

Kto potrzebuje sięgnąć po rejestrator ekranu?

Jest wiele powodów, dla jakich należy skorzystać z tego typu ekranu. Jednym z powodów jest to, iż jest to jedyny sposób na zapamiętanie tego, co dzieje się na ekranie komputera, co w przeciwnym wypadku byłoby nieosiągalne. Kolejnym powodem jest to, że istnieje możliwość wykorzystać go m.in. do różnych pokazów lub prezentacji w klasie lub na spotkaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *