Jesteśmy firmą poligraficzną działającą w centrum Warszawy. Realizujemy nadruki na bawełnianych bluzach oraz koszulkach. Nadruk może być naniesiony na wszystkie typy koszulek, w zależności od użytego materiału.

Sam proces nadruku jest niezwykle prosty i bardzo sprawny, dlatego też można go zrealizować w ciągu kilku minut. Stosujemy najnowocześniejsze techniki druku oraz możemy nadrukować loga i nazwy korporacji oraz osób prywatnych. Nasza firma jest w stanie wydrukować tekst, zdjęcia, różną grafikę i symbole.

Nasze ceny są bardzo przystępne, zaś dla stałych kontrahentów mamy specjalne rabaty. Nasi klienci są zadowoleni z jakości druku, a otrzymane zamówienia wykonujemy najszybciej jak to możliwe. Zapewniamy najlepszą jakość a także pełen profesjonalizm. Możemy wydrukować wszystko, czego potrzebujesz, począwszy od najmniejszego detalu do największego zlecenia. Gwarantujemy wszystkim naszym klientom wysokiej klasy usługi poligraficzne. Skontaktuj się z nami na texprint.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach. Nasi specjaliści chętnie służą poradą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *