Zaskakująca ilość mężczyzn ma kompleksy spowodowane ich przyrodzeniem. Chociaż wiele źródeł upiera się przy tym, że rozmiar przyrodzenia nie ma znaczenia, to w rzeczywistości rzecz nie prezentuje się bardzo kolorowo. Naprawdę, mężczyzna z penisem np. piętnasto-centymetrowym, zadowoli dziewczynę w takim samym stopniu jak ktoś posiadający 20- cm pałkę, lecz już członek , który ma ledwie 10-12 cm jest dużym problemem.

 

Nie jest wtedy możliwe wykorzystanie bardzo wielu pozycji w czasie stosunku, a tylko tych, w których dochodzi do głębokiej penetracji. Przy tych trochę bardziej wymyślnych pozycjach taki mały penis będzie zwyczajnie wypadał z pochwy, co frustruje mężczyznę jak i kobietę. Mężczyźni popadający w coraz cięższą depresję , która jest związana z niewielkim członkiem myślą więc jak powiększyć swojego penisa i czy w ogóle jest to możliwe. Okazuje się, że jak tak, ale nie są to wspaniałe metody z reklam, gdzie po zażyciu kilku pastylek penis w magiczny sposób wydłuży się z dziesięciu centymetrów do 20 cm. To nie działa w taki sposób. Zarazem faceci tacy, głównie z powodu wstydu oraz obaw boją się umówić do androloga lub urologa i u nich zasięgnąć profesjonalnej porady. Mężczyzn interesują domowe sposoby na powiększenie penisa, takie, które będą oni mogli uskuteczniać we własnych czterech ścianach i nikt nie będzie o tym wiedział (a zwłaszcza partnerka). Są dwa takie sposoby.

 

Pierwsza metoda wymaga użycia akcesoriów, natomiast druga nie. Metody są szegłówo omówione na https://www.1001porad.pl/najskuteczniejsze-metody-na-powiekszenie-penisa/. W pierwszej metodzie chodzi o wykorzystanie świetnej pompki podciśnieniowej , która jest wykorzystywana do powiększania członka. Sekret w tym, żeby stosować ją systematycznie a także każdego dnia, co najmniej przez parę miesięcy. Ważne jest również to, żeby starannie wygolić włosy łonowe, co pozwoli na powstanie próżni w pojemniku. Druga metoda to konkretne ćwiczenia rozciągające praktykowane ręcznie. Je też powinno się robić regularnie oraz długo. Odpowiednie techniki pozwalają na rozciągnięcie ciał jamistych w członku, czego skutkiem jest dłuższy penis we wzwodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *