Na lotnisku jest zatrudnionych całe mnóstwo ludzi. To nie tylko personel , który dba o bezpieczeństwo pasażerów, asystenci osób niepełnosprawnych oraz pracownicy operacyjni, lecz też agenci obsługi pasażerów. Ci agenci wykonują swoje obowiązki zarówno w środku budynku, jak również na zewnątrz. W związku z tym obowiązkiem korporacji, jaka ich zatrudnia, jest zaopatrzenie ich w specjalną odzież ochronną. W celu zwiększenia widocznościAżeby zwiększyć widoczność pracownika handlingowego przebywającego na lotnisku, potrzebne są kamizelki lub kurtki odblaskowe, a czasami także słuchawki.

 

Agent , który czuwa nad załadowaniem samolotu przebywa na płycie lotniska aż do chwili startu maszyny. Powinien być dobrze widoczny przez pilotów a ponadto innych członków obsługi naziemnej. Ma to bardzo duże znaczenie w szczególności w czasie niesprzyjających warunków pogodowych zmniejszających widzialność na przykład przy silnej ulewie. Ważna jest ochrona słuchu. Hurtownia zajmująca się BHP ma w swojej ofercie nauszniki, jakie bardzo dobrze tłumią odgłosy o wysokiej częstotliwości. Hałas , który jest emitowany przez rozgrzewające się silniki samolotu na pewno do tego typu dzięków możemy zaliczyć.

 

Pracownicy handlingowi wyposażeni są handlingowy wyposażony jest także w odpowiednie, gumowe obuwie. Hurtownia BHP Poznan oferuje buty ochronne, które skutecznie zabezpiecza przed szkodliwymi obiektami np. preparatami oleistymi. Gruba podeszwa i masywna cholewka dają stopom bardzo dobre podparcie. Poza tym, buty gumowe zapewniają wysoką ochronę przed niskimi temperaturami oraz wilgocią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *