Wiele osób nagrywa lub streamuje swoje ulubione filmy. Ideą nagrywania i strumieniowania jest możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami z gry z innymi, a także zaprezentowanie swoich umiejętności w danej grze. W tym artykule przedstawiamy informacje na temat nagrywania ekranu i strumieniowania gier.

Co to jest i jakie są korzyści z nagrywania ekranu?

Oprogramowanie do nagrywania wideo pozwala uchwycić dowolny aspekt ekranu komputera. Nagrany plik możesz zapisać na dysku twardym i przesłać do serwisu YouTube. Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz podzielić się nagraniem z innymi ludźmi lub jeśli chcesz przejrzeć zawartość później.

Nagrywanie a streaming – jaka jest różnica?

Nagrywanie: Nagrywanie polega na zarejestrowaniu dźwięku lub obrazu za pomocą smartfona i przesłaniu go do serwisu YouTube lub innej witryny internetowej.Streaming: Transmisja strumieniowa polega na nadawaniu dźwięku lub obrazu na żywo przez Internet.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do nagrywania i streamowania?

Action!4 to potężne narzędzie, które nagrywa i strumieniuje dowolny ekran komputera. Możesz zapisać go do pliku lub przesyłać na żywo przez internet. Action! 4 jest bardzo łatwy w użyciu – wystarczy go zainstalować, uruchomić i nagrywać. Następnie możesz obejrzeć go później, a nawet podzielić się nim z przyjaciółmi!

Czytaj dalej: program do nagrywania ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *