Telefon, a raczej smartfon to jedna z rzeczy, z której korzystamy nie tyle codziennie, a przez całą dobę. Dlatego tak istotna jest odpowiednia ochrona komórki, w szczególności przed uszkodzeniami , które są spowodowane upadkiem. Nawet jeśli telefon spadnie na tyle łagodnie, że nie dozna żadnych szkód, nie znaczy to, że nie pojawiły się małe uszkodzenia. Kilka takowych niegroźnych upadków ma możliwość stopniowo powodować coraz to gorszą jakość funkcjonowania telefonu. Wtedy dzieje się tak, iż po roku użytkowania nagle nasze urządzenie wyłącza się lub zacina.

 

Zazwyczaj wtedy całą winą obarczamy producenta urządzenia. Także awarie wynikające z licznych upadków są przyczyną szkód. Tak więc jako że awarii wynikłych z upadków nie możemy uniknąć, należy zabezpieczyć swój sprzęt w mądry sposób. Ciekawy sposób to prawidłowo dobrane etui na telefon. Niewątpliwiebardzo fajną opcją jest etui pokrowiec z klapką, która osłania część przednią ekranu. Takie etui, jeśli jest skórzane, z powodzeniem zabezpieczy nasze urządzenie w trakcie upadku. Przy tym jest bardzo wygodne podczas użytkowania. Przeszukując globalną sieć lub odpisując na sms-y będziemy mogli w każdym momencie osłonić ekran telefonu klapką bez konieczności wyłączania go.

 

Jest to wygodne szczególnie w publicznych miejscach albo w pracy. Co więcej pokrowiec ma kieszonkę na wizytówkę lub karty płatnicze. A zatem pokrowiec z klapką na magnez stanowi wspaniałą ochronę Twojego smartfona w szczególności będąc w zestawie z bardzo dobrym szkłem hartowanym. Takie szkło jest także niezbędne, bez względu na to jakie etui na komórkę mamy. Bardzo rzadko zdarza się by uszkodzenia powstały zarówno na szkle hartowanym i na ekranie komórki. W momencie kiedy klienci dają uszkodzone smartfony do reklamacji, pęknięte jest wyłącznie szkło hartowane, a nie ekran. Natomiast w taki sposób możemy wywnioskować, że telefon klienta został uszkodzony mechanicznie i pomimo braków znaków użytkowania na ekranie, wytwórca lub sklep może odmówić bezpłatnego przeglądu w ramach okresu gwarancyjnego. Oczywiście mamy możliwość zakupić etui będące w formie obudowy smartfona. Takie także bardzo dobrze chroni, natomiast ekran telefonu nie jest w takim stopniu zabezpieczony. Tutaj świetnej jakości szkło hartowane posiada znacznie większą wagę. Jeśli nie jesteś nerwowy a komórka nie upada Ci często to ta propozycja może być dobrą opcją.

 

Najlepsze tego rodzaju etui na telefon jest zrobione z miękkiego surowca, który amortyzuje uszkodzenie w razie upadku komórki. Najczęściej to obudowy zrobione z gumy, dodatkowo wzmocnione na narożnikach. Finalną rzeczą , która dotyczy zakupu etui jest wybranie koloru oraz wzoru. Teraz na rynku dostępnych jest pełno modeli. Można dosłownie zaprojektować swoje i zamówić wykonanie etui z naszym wzorem. Warto skorzystać z tej opcji, ażeby być zadowolonym. Komórka to coś, na co patrzymy każdego dnia dlatego też musi się nam podobać.

 

Etui na telefon Samsung to też wspaniała opcja na zasłonięcie potencjalnych znaków starości naszego smartfona, takich jak rysy, czy obicia. Takie jednakże powstają w większości, jeśli korzystamy ze smartfona bez żadnego pokrowca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *